W salonie Emmanuel Berg dostępne będą koszule zgodne z aktualnymi trendami, chociaż w propozycjach marki nie brakuje także ponadczasowej klasyki. Klienci mogą wybierać spośród gotowych modeli koszul wykonanych z najlepszej jakości tkanin, perfekcyjnie wykończonych oraz dopracowanych w najmniejszym szczególe. W sklepie można również nabyć luksusowe dodatki – jedwabne krawaty, eleganckie spinki do mankietów czy kaszmirowe swetry. W jego ofercie znalazły się również ekskluzywne dodatki innych marek, które doskonale komponują się z subtelną elegancją koszul, w tym buty Crockett&Jones czy perfumy niszowych marek, takich jak: Marinelle lub Creed.

Salon oferuje także usługę „koszula szyta na miarę”, która kierowana jest do szczególnie wymagającej grupy klientów. „Koszula na miarę” szyta jest według zasad tradycyjnego krawiectwa ręcznego. Klienci mogą wybierać spośród 500. rodzajów tkanin, w tym popelin, twilli albo Gizy 45, która przez mistrzów krawiectwa uznawana jest za najlepszy materiał na świecie. Do wyboru jest 60 rodzajów kołnierzyków, 15 form mankietów, kilkanaście modeli plis i innych elementów.  

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.