Wystawcy z całej Polski przyjadą do CH Forum w ramach rocznego projektu Jarmarków zdrowej strony życia, który trwa od stycznia do grudnia. W każdy drugi weekend miesiąca mieszkańcy Śląska mogą korzystać z oferty producentów żywności ekologicznej oraz przedstawicieli sztuki rękodzielniczej z całego kraju. Na odwiedzających czekają stoiska ze zdrową żywnością, porady dietetyków, degustacje i pokazy gotowania. Współorganizatorem rocznego cyklu jarmarków jest Stowarzyszenie Polska Ekologia.

Od 6 do 8 sierpnia 2010 roku w gliwickim centrum swoje wyroby zaprezentuje ponad dwudziestu wystawców. Chętni będą mogli kosztować naturalnych wędlin, serów, wędzonych ryb, zakopiańskich oscypków czy aromatycznych herbat. Na stoiskach z rękodziełem wystawcy zaprezentują biżuterię artystyczną, rzeźby z drewna, witraże użytkowe, ceramikę, zdobioną pościel czy ozdoby ze szkła. Przez trzy dni w studio urody fachowych porad udzielać będą dietetycy i kosmetolog.

Forum jest jednym z największych centrów handlowych na Śląsku i pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na czterech poziomach znajduje się 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City. W październiku w gliwickim centrum zostanie otwarta nowa część restauracyjna.