The World Architecture Festival – Convencions Internacional de Barcelona (CCIB) to prestiżowe wydarzenie w branży architektonicznej na świecie. Podczas trzydniowego festiwalu przyznawane są nagrody architektoniczne Prix de Barcelona za najlepsze realizacje w poszczególnych kategoriach.

Wśród tegorocznych kandydatów do nagrody w kategorii „Building of the Year 2010”, oprócz wrocławskiej Renomy, znalazły się takie obiekty jak: Canberra Glassworks (Australia), Medieval & Renaissance Galleries (UK), czy The Waterhouse at South Bund (China). W 2009 roku do finału dostały się trzy polskie projekty, m.in. Dom Bezpieczny Roberta Koniecznego i Centrum Kongresowe Ingarden & Evy. Tegoroczny Festiwal odbędzie się od 3 do 5 listopada.

Dom Handlowy Renoma we to nowoczesny dom handlowy usytuowany w samym centrum miasta, przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009, kiedy firma Centrum Development & Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt wrocławianom. Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard.