Zara otworzyła salon w gdyńskim Klifie

Salon w CH Klif ruszył na początku sierpnia br. 

Marka Zara, która powstała w 1975 roku w hiszpańskim mieście La Coruña, od lat wyznacza trendy w światowej modzie. Potrzeby i styl życia współczesnych kobiet i mężczyzn są niewyczerpanym źródłem inspiracji dla jej projektantów. Ubrania, które tworzą mają niezliczonych fanów na wszystkich kontynentach. Sprzyja temu przystępność ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów oraz doskonałe rozmieszczenie butików, które lokowane są w najlepszych punktach dużych miast całego świata.

Marka Zara należy do hiszpańskiej grupy Inditex, która obecnie prowadzi ponad 4500 sklepów w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce. Oprócz Zary jest także właścicielem marek: Massimo Dutti, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home oraz Uterqüe.

Centrum Handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Dzięki otwarciu nowej części w maju 2009 roku, gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 tys. mkw., a liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150. Wiele z marek gdyńskiego Klifu pojawiło się w Trójmieście po raz pierwszy. Należą do nich: Bagatt, Bandolera, Baldessarini, Carl Gross, Escada Sport, Furla, Gerry Weber, Matinique, Patrizia Pepe, Pinko, PlusIT, Pollini, Sisley, Stefanel, Vera Mont, a także Calvin Klein Jeans, Guess, Marks&Spencer, Part Two oraz stoisko Dyrberg/Kern.