Zabawa w sali rycerskiej, przygoda w bajkowej, żeglowanie na pirackim statku, poznawanie tajemniczej dżungli w salce „Palma”, magiczny świat w salce cyrkowej i cudowne widoki w kinowej – oto nowe propozycje dla najmłodszych klientów centrum handlowego Blue City i Inca Play.

Oprócz wszystkie dzieci które skorzystaja z Inca Play, jak zwykle będą mogły przejść labirynt przeszkód, kręcić się na diabelskim młynie i szaleć na skaczącej wieży jak w wesołym miasteczku.

W strefie malucha w Blue City pojawią się dodatkowe atrakcje dla dzieci do piątego roku życia, m.in.: interaktywne domki, bujaki, huśtawki, zjeżdżalnie i samochodziki. Starsi poszukiwacze przygód również znajdą coś dla siebie w strefie gier zręcznościowych i video.

Warszawskie centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to projekt czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne oraz bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Budynek centrum ma ogółem około 185 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Całkowita powierzchnia najmu galerii wynosi około 65 tysięcy metrów powierzchni handlowej.