Salonu mebli VOX został otwarty 31 lipca br. W sklepie można kupić meble do sypialni, jadalni, biura, meble dziecięce i młodzieżowe oraz wiele artykułów dekoracyjnych. Z kolei Lotos Deco to galeria mebli orientalnych oraz wyrobów artystycznych i użytkowych z Afryki i Azji.

Metropol Dom i Wnętrze to galeria skupiająca pod jednym dachem ponad 30 wystawców z branży wyposażenia wnętrz oraz delikatesy Bomi wraz z galerią usługowo-gastronomiczną. Oferta obejmuje sklepy największych firm z branży wyposażenia wnętrz takich jak: Meble Emilia, Jysk, Abra, Wema łazienki, Komfort. Znajdą tu Państwo szeroki wybór mebli do salonu, sypialni, kuchni jak również wyposażenie łazienek, dekoracje okienne, oświetlenie, materace, dywany, wykładziny, panele. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się market budowlany Brico Depôt. Galeria Metropol Dom i Wnętrze jest usytuowana na jednym poziomie. Powierzchnie wystawiennicze mają otwarty charakter przez co układ galerii jest bardzo przyjazny dla odwiedzającego. Do dyspozycji klienta jest 450 bezpłatnych miejsc parkingowych dookoła całego budynku. Centrum zostało otwarte w pierwszej połowie 2010 roku.

Właścicielem centrum jest firma Metropol Group, która działa w Polsce przede wszystkim na rynku warszawskim od 1992 roku. Udziałowcami firmy są zarówno inwestorzy prywatni, jak i instytucjonalni. Głównymi udziałowcami firmy są: Kalkalit Lux Sarl, który jest częścią Fishman Group, właściciela ponad 2 milionów mkw. powierzchni handlowych, biurowych, magazynowych i przemysłowych przeznaczonych pod wynajem, zlokalizowanych na całym świecie oraz Profit Building Industries Ltd., właściciela powierzchni biurowych, parków logistycznych, centrów handlowych, hoteli i stacji benzynowych, jak i rezydencji, zlokalizowanych m.in. w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech.