Zmiany zaplanowane na terenie Parku Handlowego Bielany w przyszłości mają uatrakcyjnić to miejsce i zagwarantować większą odwiedzalność całego obiektu. – Inter IKEA Centre Group Polska już zaczęła rozmowy z najemcami galerii meblowej na temat różnych możliwych form przyszłej współpracy. Między innymi rozmowy będą dotyczyły przeniesienia salonów do pasażu – sąsiadującej części centrum, która również skupia salony meblowe i jest miejscem, do którego dociera więcej klientów. Dzięki temu pasaż zyska nowych najemców i stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny dla klientów – czytamy w komunikacie spółki.

W związku z tym, że proces podejmowania decyzji dotyczącej dalszej współpracy oraz jej realizacji wymaga czasu, zacznie się on już wkrótce, a zakończy pod koniec roku kalendarzowego. – Inter IKEA Centre Polska dołoży wszelkich starań, by powyższe zmiany nie wpłynęły na komfort robienia zakupów w Parku Handlowym Bielany – czytamy dalej. 
 
W ciągu ostatnich 10 lat Park Handlowy Bielany stał się największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku. Dzięki otwarciu Galerii Meblowej z ofertą najlepszych polskich i międzynarodowych producentów mebli i wyposażenia wnętrz (Atlas, Kler, Swarzędz, Komfort, HTH, Meble Rust i.in.) obiekt stał się jednym z najbardziej znanych centrów wyposażenia wnętrz w Polsce. Klienci parku handlowego odnajdą w nim również szeroką ofertę marek odzieżowych: H&M, CUBUS, Monnari, Gino Rossi, Kappahl, Reserved, Calzedonia, Intimissimi i Orsay.