– Delikatesy Internetowe Alma24.pl powstały w trosce o wygodę Klientów, którzy nie mając często czasu na zakupy w naszych tradycyjnych sklepach, nie chcą rezygnować z oferty najwyższej jakości produktów. Alma24.pl to wygoda, bogata oferta, najwyższa jakość produktów, oszczędność czasu i pieniędzy. Według niezależnego monitoringu cen portalu www.dlahandlu.pl/koszyk/ nasz sklep Alma24.pl został oceniony jako najtańszy internetowy sklep spożywczy w Polsce- mówi Stanisław Krzaklewski, dyrektor Internetowych Delikatesów Alma24.pl

Alma24.pl jest fazie dynamicznego rozwoju. Obecnie ma największy zasięg dostaw spośród internetowych sklepów spożywczych w Polsce. Oferta Internetowych Delikatesów www.Alma24.pl jest dostępna dla mieszkańców aglomeracji: Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Podhala, Trójmiasta, Warszawy, Wrocławia, teraz także Lublina. – Jeszcze w sierpniu sklep Alma24.pl będzie dostępny także w Częstochowie i Bydgoszczy – dodaje Stanisław Krzaklewski.

Ceny produktów w sklepie internetowym Almy są takie same jak w tradycyjnych Delikatesach Alma, a bezpłatna dostawa zamówień jest dostępna już od 50 zł w wybranych terminach. Za zakupy można zapłacić przy odbiorze – gotówką lub kartą płatniczą.