Tuwe Italia jest kolejną włoską marką jaka pojawi się w bydgoskiej drukarni, po otwartym w lipcu sklepie Liu Jo. Jednocześnie zamiast planowanej wcześniej Patrizii Pepe, pojawi się Pinko. Jest to związane z analizą lokalnego rynku, dokonaną przez R&D Poland – operatora wielu znanych marek odzieżowych na terenie Polski. Z kolei Swiss jest dystrybutorem damskich i męskich zegarków światowych firm.
 
Gospodarze Drukarni zapowiadają, że to nie koniec zaplanowanych na jesień niespodzianek. Trwają rozmowy z kolejnymi chętnymi, a kampania promująca nowy wizerunek obiektu startuje już za trzy tygodnie. 

Galeria Drukarnia w Bydgoszczy zlokalizowana jest na Starym Mieście u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej. Na terenie obiektu jest ponad 50 sklepów najlepszych światowych marek, liczne lokale gastronomiczne, a także klub fitness oraz ekskluzywne delikatesy. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking na blisko 165 miejsc.

Galeria Drukarnia jest inwestycją spółki Opus 2 Investment z siedzibą w Warszawie, należącej do IVG Group A.G. z Bonn. IVG Immobillien A.G. jest europejską spółką inwestycyjną, działającą na rynku nieruchomości, zarządzającą aktywami inwestycyjnymi i deweloperskimi oraz funduszami o wartości przekraczającej 19 miliardów euro. Inwestycje IVG to przede wszystkim obiekty biurowe w najważniejszych miastach Europy.