Centrum handlowe Aura miała zostać wybudowana na skrzyżowaniu ulicy Biernackiego i al. Niepodległości, w centrum Mielca. Plan budowy wskazuje, że miała mieć 2,5 tys. mkw. Otwarcie wstępnie planowano na koniec grudnia 2010 roku. Jednak, jak podają Nowiny24, na działce należącej do inwestora (IVS Grupa) ciągle jest pusto. Co ciekawe w internecie można już znaleźć informacje o wynajmie lokali w tej galerii.
– Stosowne informacje wyjdą od nas w odpowiednim czasie. Na razie nic nie mogę powiedzieć – zdawkowo mówi w rozmowie z portalem Joanna Bujak z firmy Colliers International, odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

Spółka IVS Grupa prowadzi działalność deweloperską, na tym rynku działa 1997 roku. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji i skutecznie nimi zarządza. Jej działalność stanowi zarówno mniejsze przedsięwzięcia, jak na przykład budowa stacji benzynowych oraz większe – skupione na tworzeniu supermarketów i centrów handlowych.

Colliers International Poland działa na rynku krajowym od 1997 roku. Aktualnie zatrudnia ponad 100 osób. Centralne biuro firmy mieści się w Warszawie, biura lokalne zlokalizowane są w Krakowie i Wrocławiu. Colliers International posiada ponad 330 biur w 27 krajach na całym świecie.