Phenome to nowa na polskim rynku marka organicznych kosmetyków pielęgnacyjnych, dostępnych wyłącznie w salonach firmowych. W ofercie Phenome znajdują się kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn: serie pielęgnacyjne do twarzy i ciała oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzono również specjalną linię kosmetyków dla dzieci, mam oraz kobiet w ciąży, a także linię produktów chroniących przed promieniowaniem słonecznym, opartych wyłącznie na mineralnych filtrach. Kosmetyki Phenome powstają na bazie wód roślinnych.

Dni testowania z Phenome to okazja, aby poznać zapachy kosmetyków zbudowanych na bazie naturalnych olejków eterycznych. Są one elementem wyróżniającym produkty Phenome zarówno wśród kosmetyków organicznych, jak i tych konwencjonalnych, które opierają się na syntetycznych kompozycjach zapachowych.

W dniach 6 – 22 sierpnia sklepy zapraszają wszystkich klientów, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać produktów tej marki albo chcieliby dokładniej przetestować organiczne kosmetyki Phenome. Konsultanci firmy dołożą wszelkich starań, aby dostarczyć klientom pełną informację na temat produktów i ich działania. Każdy klient otrzyma również bezpłatne próbki kosmetyków, dzięki którym będzie mógł poznać i wypróbować wybrane produkty.