Uroczyste otwarcie obiektu nastąpi o godzinie 10.00. W programie przewidziano liczne atrakcje dla pierwszych klientów.

Na parterze Galerii Wyszków będzie mieściła się sieć spożywcza Stokrotka.  Ponadto w nowym centrum handlowym znajdą się takie marki jak: Reserved, House, Butik, Cropp, Miss Trendy, Wójcik, Campus, City Hell. Będzie też Perfect Body Center, Wino i Blues oraz Amber, a także Biuro Podróży M&M Travel, pralnia chemiczno – ekologiczna LENA – LUX, Cyfrowy Polsat. Swoje punkty otworzą też Alior Bank i PKO BP.
 
Na posiłek zaprosi Pizzeria Trattoria Gaga. W budynku mieścić się będzie również apteka, sklep obuwniczy, drogeria, solarium, sklep oferujący produkty marek takich jak Gatta i Wola, sklep z biżuterią sztuczną, salon jubilerski oraz sklep Świat Obuwia. Ostatnio do grona najemców obiektu dołączyła kawiarnia Granell oraz plac zabaw dla dzieci Jaś i Małgosia. Obiket handlowy w Wyszkowie liczy ponad 11 tys. mkw.

Galeria Wyszków zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej, dzięki czemu jest to miejsce o dużym potencjale handlowym. Galeria posiada parking na 106 samochodów w garażu podziemnym. Obiekt jest w pełni klimatyzowany i wentylowany.