oodji jest marką stworzoną dla wszystkich młodych ludzi podążających za trendami w modzie, oferującą najlepszą modę po przystępnych cenach. Pełną gamę kolekcji odzieży oodji uzupełnia oferta akcesoriów i bielizny. Marka jest obecna (poza rynkiem rosyjskim) na Ukrainie, w Kazachstanie, Armenii, Polsce, Czechach oraz na Węgrzech.

Magnolia Park to regionalne centrum handlowe mieszczące się przy ul.Legnickiej we Wrocławiu. Na blisko 75 tys. mkw. działa ponad 230 sklepów, kawiarni, restauracji, punktów usługowych a także kino Helios, ścianka wspinaczkowa, salony fryzjerskie i studio kosmetyczne.Magnolia Park to również rekreacja i rozrywka. Na terenach otaczających Centrum znajdują się: amfiteatr wykorzystywany podczas koncertów, przedstawień teatralnych czy projekcji filmów, otwarte boisko do gry w koszykówkę.

Całkowita powierzchnia zajmowana przez centrum to 240 tys. mkw. Powierzchnia przeznaczona do wynajęcia to 74 428 mkw. Centrum ma dwa poziomy z łączną liczbą 250 lokali, w tym 9 dwupoziomowych (w sumie 17 902 mkw.) i 20 o powierzchni powyżej 500 mkw. (w sumie 27 170 mkw.).

Magnolia Park położony jest w odległości 1 km od obwodnicy, 2,7 km od Rynku Starego Miasta i 6 km od lotniska Strachowice. Atrakcją centrum są podświetlane "kolorowe" fontanny (główna – przed wejściem od strony ul. Legnickiej i system mniejszych), czynne od wiosny do jesieni.