Clarks to międzynarodowa marka o 183-letniej tradycji i angielskich korzeniach. Obuwie Clarks projektowane jest zgodnie z najnowszymi tendencjami mody z uwzględnieniem tego, co najistotniejsze – komfortu i jakości oraz trwałości obuwia. W ofercie salonu Clarks w Galerii Mokotów znajdzie się obuwie dla całej rodziny, na różne okazje, w tym eleganckie obuwie wizytowe, modele casualowe oraz zaawansowane technologicznie obuwie sportowe. Clarks proponuje pełną oraz połówkową numerację.

Firma Clarks z okazji otwarcia salonu w Galerii Mokotów przygotowała dla klientów wiele niespodzianek. Pierwszych dziesięciu klientów otrzyma kosze upominkowe, zawierające środki przeznaczone do pielęgnacji obuwia skórzanego oraz złote karty rabatowe. Dodatkowo Clarks razem ze Szkołą Stylu w dniach 21-28 sierpnia zorganizuje konkurs, w wyniku którego czworo zwycięzców weźmie udział w prywatnych konsultacjach z zakresu kreowania wizerunku. Finał metamorfoz zostanie zakończony profesjonalną sesją zdjęciową „Świat u Twoich stóp”.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.