Sierpniowe wydanie pisma dla kobiet "Skarb", które jest kolportowane na terenie sklepów Rossmann w całej Polsce kosztuje pięć złotych. Gazeta jest "cegiełką" sprzedawaną w ramach akcji pomocy dla zniszczonego przez powódź Sandomierza, do której przyłączyli się także partnerzy handlowi sieci. W specjalnym wydaniu "Skarbu" opublikowany został także obszerny reportaż opowiadający o dramatycznej sytuacji miasta po majowym kataklizmie.

Największa sieć drogeryjna w kraju jest także wydawcą jednego z najpopularniejszych portali doradczych Rossnet.pl, który odnotowuje 4,5 milionów odsłon miesięcznie.

Magazyn „Skarb” to bezpłatne pismo o charakterze poradnikowym kolportowane na terenie ponad 470 drogerii Rossmann w na terenie całego kraju. Nakład wydawnictwa to 500 tysięcy egzemplarzy.
Rossmann jest największą siecią drogeryjną w Polsce. W 1993 roku Rossmann był pierwszą samoobsługową drogerią w naszym kraju. Rossmann Polska działa już 17 lat. Jest liderem w branży kosmetycznej z 12,5 proc. udziałem w rynku dystrybucji kosmetyków. Firma ma 470 sklepów samoobsługowych na terenie całego kraju. W listopadzie 2010 Rossmann zamierza otworzyć drogerię nr 500. Sieć zatrudnia ponad 7000 pracowników.