Konto na popularnym portalu zostało założone pod koniec lipca br. Na Facebooku klienci znajdą także informacje o promocjach i dostępnych rabatach w konkretnych salonach. 

Niebawem sieć Badura powiększy się o kolejne dwie nowe placówki. Firmowe salony ruszą w Centrum Handlowym Klif Gdynia oraz w Centrum Manufaktura w Łodzi. Ta informacja już została umieszczona na profilu firmy na Facebooku. Badura od początku roku uruchomila osiem sklepów, m.in. w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy i w Galerii Mazovia w Płocku.

Sieć salonów Badura liczy ok. 22 salonów. Firma powstała w 1982 roku jako niewielki zakład rzemieślniczy, w którym produkowano buty w sposób tradycyjny, tzn. każda para była wykonywana ręcznie. Dziś Badudra jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym, którego artykuły dostępne są w kraju i zagranicą. Prezesem firmy jest Tomasz Grodecki. W 2008 roku sprzedaż spółki wyniosła 28 470 867 zł, a zysk 75 270 zł. Marka prowadzi także sprzedaż internetową. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób.

W związku z rozwojem sklepów firmowych Badura, firma poszukuje na terenie naszego kraju powierzchni pod działalność handlu detalicznego w galeriach, centrach handlowych oraz przy głównych ulicach handlowych.