Sieć salonów Badura liczy ok. 22 salonów. Firma powstała w 1982 roku jako niewielki zakład rzemieślniczy, w którym produkowano buty w sposób tradycyjny, tzn. każda para była wykonywana ręcznie. Dziś Badudra jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym, którego artykuły dostępne są w kraju i zagranicą. Prezesem firmy jest Tomasz Grodecki. W 2008 roku sprzedaż spółki wyniosła 28 470 867 zł, a zysk 75 270 zł. Marka prowadzi także sprzedaż internetową. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób.

W związku z rozwojem sklepów firmowych Badura, firma poszukuje na terenie naszego kraju powierzchni pod działalność handlu detalicznego w galeriach, centrach handlowych oraz przy głównych ulicach handlowych.

Centrum Handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Dzięki otwarciu nowej części w maju 2009 roku, gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 tys. mkw., a liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150. Wiele z marek gdyńskiego Klifu pojawiło się w Trójmieście po raz pierwszy. Należą do nich: Bagatt, Bandolera, Baldessarini, Carl Gross, Escada Sport, Furla, Gerry Weber, Matinique, Patrizia Pepe, Pinko, PlusIT, Pollini, Sisley, Stefanel, Vera Mont, a także Calvin Klein Jeans, Guess, Marks&Spencer, Part Two oraz stoisko Dyrberg/Kern. 

CH Manufaktura to jedno z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Polsce. Otwarcie obiektu nastąpiło 17 maja 2006, po pięciu latach opracowywania projektu i prawie czterech latach renowacji . Powierzchnia całego centrum wynosi 27 ha (w tym 9 ha powierzchni po modernizacji i 9,5 ha powierzchni użytkowej nowo wybudowanej). W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów (w tym 2 hipermarkety), część usługowa która zajmuje 12 000 mkw. powierzchni biurowych, w tym bank.