Jak podaje wyszkowska gazeta, klienci nowego centrum handlowego pierwsze zakupy zrobili już po godzinie 10.00. Największym zainteresowaniem cieszyły się delikatesy sieci Stokrotka. Nadal nie są jednak w pełni gotowe takie sklepy jak Reserved czy Deichmann.

Galeria Wyszków to wielofunkcyjne centrum handlowe, które tworzą cztery kondygnacje. Ich łączna powierzchnia wynosi około 11,5 tys. mkw. Centrum handlowe dysponuje parkingiem podziemnym na 106 miejsc postojowych. Obiekt jest w pełni klimatyzowany i wentylowany. W przyszłości zostanie wyposażony również w nowoczesny system monitoringu oraz nagłośnienia. Galeria Wyszków mieści się w samym środku miasta przy głównej ulicy handlowej, co zwiększa jego potencjał handlowy oraz usługowy.

Poza wymienionymi wyżej sieciami, w galerii mieszczą się takie marki jak: Quiosque, Cropp, House, Miss Trendy, Wójcik, Amber, Campus, City Hell, Drogeria Prestige, Awis Obuwie, Świat Obuwia, sala zabaw Jaś i Małgosia, Solarium Viva, Perfect Body Center, Biuro Podróży M&M Travel, PKO Bank Polski, a dodatkowo apteka, sklep z bielizną, sklep ze sztuczną biżuterią oraz jubiler. Pod koniec lipca 2010 roku do grona najemców Galerii Wyszków dołączyła również Granell Cafes.