Podczas zbiórki dla osób, które ucierpiały podczas powodzi zostaną zorganizowane również koncerty. Na scenie przez cały dzień odbędą się licytacje różnych przedmiotów przekazanych przez sklepy Pasażu Grunwaldzkiego oraz ofiarodawców zewnętrznych. Będą to bilety do kina, na koncerty, kosmetyki, koszulki, itd. Galeria handlowa zamierza w tym dniu udowodnić, że mieszkańcy Wrocławia mają wielkie serce i są gotowi nieść pomoc dla potrzebujących.

Centrum handlowo-rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki powstało we Wrocławiu trzy lata temu. W czterokondygnacyjnym obiekcie mieści się ponad 200 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych, reprezentujących znane marki polskie i zagraniczne. Dodatkowo dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest parking na 1400 miejsc. Oprócz oferty handlowej, Pasaż Grunwaldzki proponuje szereg akcji, wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Mieści się w nim również 11-salowe Multikino. Całkowita powierzchnia Pasażu Grunwaldzkiego wynosi 130 tys. mkw., znajduje się tu ponad 200 sklepów. Inwestorem galerii handlowej jest Echo Investment SA.

Pasaż Grunwaldzki zajął 12 miejsce w pierwszym rankingu polskich centrów handlowych, przygotowanym przez redakcję "Newsweek", wyprzedzając obiekty takie jak P.H. Bielany Wrocław, Reduta, Janki, M1 Kraków i Warszawa Wileńska.