Oferta projektu Egurrola Dance Kids skierowana jest głównie do dzieci w wieku od trzech do 13 lat, ale znajdą się w niej też propozycje dla rodziców z maluszkami. Wśród nowych zajęć są między innymi kursy masażu Shantala, zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne, taniec z chustą, a także gimnastyka dla kobiet w ciąży.

Studio działa również w okresie wakacji, oferując zajęcia artystyczne, takie jak taniec i rysunek, półkolonie i zajęcia typowo taneczne, jak na przykład taneczne mixy, podczas których dzieci mogą poznawać różnorodne style i techniki tańca.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.

Warszawskie Blue City ma ogółem około 185 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, całkowita powierzchnia najmu centrum handlowego wynosi 65 tysięcy metrów kwadratowych. W obiekcie mieści się 1500 miejsc postojowych na parkingu wielopoziomowym, a także 600 miejsc w ogrzewanym garażu podziemnym i około 400 na parkingach zewnętrznych.