Dotychczas karta Klubu Miłośników Domu Ikea Family obowiązywała wyłącznie na terenie sklepów Ikea w całej Polsce, oferując jej posiadaczom rabaty, pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o promocjach oraz spotkania tematyczne. Zaproszenie do programu najemców Parku Handlowego Bielany, sprzedających produkty innych marek, stanowi duże uatrakcyjnienie zakupów dla osób odwiedzających centrum handlowe. Sklepy, w których na podstawie karty będzie można otrzymać rabat od 5 do 15 proc., już teraz informują na swoich witrynach o uczestnictwie w programie.

– Możliwość korzystania z rabatów w innych sklepach sąsiadujących z Ikea znacznie rozszerza asortyment produktów, które teraz będzie można kupić taniej. To na pewno dobra wiadomość dla osób, które dbają o dom i rodzinny budżet – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany. – Z naszych obserwacji wynika, że klienci Ikea poszukują komplementarnej oferty w zakresie wyposażenia i aranżacji wnętrz. Teraz będą mieli najlepsze ceny właściwie w jednym, powiększonym o nowe marki, miejscu – dodaje.

Warto wiedzieć, że karta Ikea Family obowiązuje tylko na terenie Parku Handlowego Bielany, co dotyczy również sklepów sieciowych. Kartę można otrzymać poprzez po przez stronę internetową www.ikeafamily.eu oraz w sklepie Ikea.