– W centrum Port Łódź znaleźliśmy się nieprzypadkowo, doceniając fakt, że jest ono uznawane w regionie łódzkim za najbardziej przyjazne wobec klientów. To bliskie nam podejście. W KFC staramy się aby nasi goście chętnie do nas wracali, nie tylko ze względu na oryginalny i niepowtarzalny smak naszych potraw, ale również dlatego, że po prostu dobrze się u nas czują. Liczymy na to, że także w Porcie Łódź restauracja KFC dla wielu osób szybko stanie się ulubionym miejscem spotkań – dodaje Anna Robotycka.

Nowa restauracja KFC, o powierzchni liczącej blisko 300 mkw., ma doskonałe położenie – w samym centrum strefy handlowo-rekreacyjnej, w otoczeniu ponad 200 sklepów i butików renomowanych marek.
Otwarciu nowej restauracji towarzyszyły także zmiany w menu KFC. W ofercie pojawił Grander Texas – nowa wersja Grandera, największej z serwowanych dotąd w KFC kanapek. W ostatnim czasie wprowadzono także typowo letnią ofertę – orzeźwiające, lodowe napoje Krushers.

KFC to najpopularniejsza, światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Pierwszą restaurację otwarto w 1937 r. w Stanach Zjednoczonych. Obecnie, codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w blisko 14 000 restauracji sieci w 80 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 100 restauracji KFC.