Nowy sklep zaprasza klientów na ul. Mieszka I 6. – Otwarcie sklepu Netto to okazja, aby przygotować wiele niespodzianek i atrakcji. Już o godz. 7.30 rozpocznie się piknik rodzinny – zamek pneumatyczny do skakania dla najmłodszych, darmowy poczęstunek: kawa, herbata, poczęstunek z grilla dla wszystkich. Piknik potrwa do godz. 15 – czytamy w komunikacie sieci Netto.

Klienci, którzy przyjdą w czwartek do nowego sklepu, dostaną prezenty od firm Hortex, Drobimex, Unilever, Union Chocolate. Prezenty będą rozdawane co dwie godziny. Mogą też przynieść reklamówki innych sieci handlowych, a wtedy zostaną one wymienione bezpłatnie na nową, wytrzymałą torbę Netto. Pierwszych 200 klientów otrzyma za darmo świeże pieczywo z piekarni Kristof.

Za zakupy od dnia otwarcia można zapłacić kartą. Sklep w Knurowie to 196 Netto w Polsce, ma 600 mkw. powierzchni handlowej, dwa stoiska poddzierżawców – mięsne i piekarnię. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 47 miejsc parkingowych. W nowym sklepie znalazło zatrudnienie 12 osób (9 sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo).

Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych Netto jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.