Portal Nowiny24.pl podaje, że nowi najemcy Galerii Sanowa kontynuują procesy rekrutacyjne na równych szczeblach i stanowiskach. Kierownika sklepu poszukują na przykład Martes Sport, Smyk i Apart. W ostatnim sklepie potrzebny jest również sprzedawca, podobnie jak i w sklepie odzieżowym C&A oraz obuwniczym CCC. Rekrutacja trwa w H&M oraz Domex Media Ekspert. Orsay poszukuje shop menagera, drogeria Douglas zastępcę kierownika filii i konsultanta-sprzedawcę.

Galeria Sanowa w Przemyślu będzie nowoczesnym obiektem usytuowanym w obrębie historycznej części miasta, tuż przy ciągu spacerowym nad Sanem. Przy projekcie nawiązano współpracę z pracownią MWM Architekci, największym biurem architektonicznym regionu podkarpackiego, wyspecjalizowanym w projektowaniu dużych, komercyjnych obiektów.

Inwestorem jest San Development Sp. z o.o., spółka celowa powołana do realizacji projektu przez generalnego wykonawcę, P.A. Nova SA, firmę notowaną na Warszawskiej Giełdzie papierów wartościowych od roku 2007.

P.A. Nova oferuje usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju, ma w swym dorobku liczne obiekty użyteczności publicznej, handlowe i przemysłowe a także stacje paliw. W ramach struktur organizacyjnych P.A. Nova działa także dział projektowo – architektoniczno – urbanistyczny.