Auto-Track to kolejne narzędzie stworzone przez Reveal Systems, które pomoże managerom zarządzać efektywnością, a zintegrowane z innymi modułami proponowanymi przez Reveal dostarczy także wielu cennych raportów.

W Paryżu system parkingowy Auto-Track został już zainstalowany w dwóch centrach handlowych należących do EuroCommercial Properties. Kolejne instalacje są obecnie przygotowywana w galeriach handlowych w Polsce.

Reveal Systems oferuje zintegrowane rozwiązania zliczeniowe, skierowane  między innymi do centrów handlowych i sprzedawców detalicznych. Dane dotyczące przepływu przechodniów, pojazdów, zarządzania, sprzedaży detalicznej i monitoringu kolejek mogą być zintegrowane w jeden zcentralizowany system raportowania pozwalający udziałowcom analizować i potencjalnie polepszać działalność ich własności. Firma wprowadziła już swoje rozwiązania w takich centrach handlowych jak: Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Stary Browar, Bonarka, Silesia City Centre, centra M1 i w europejskich centrach Fashion House.
 
Jednym z systemów oferowanych przez firmę jest Fast-Track Pedestrian Counting and Reporting System, korzysta z niego na przykład Centrum Handlowe King Cross Leopolis we Lwowie.