Pozostali najemcy gastronomiczni Galerii Jastrzębie to: Campina Caffee, Da Grasso, Grycan oraz Mr Hamburger. Pieprz i Wanilia to lokalna restauracja. Lokal mieści się na pierwszym piętrze galerii obok baru Mr Hamburger i lodziarnio-kawiarni Grycan.

Według danych DTZ, udział powierzchni gastronomicznej w centrach handlowych w mniejszych miastach waha się od 2,6 proc. do 3,6 proc. W Warszawie wskaźnik ten wynosi 5 proc. Zdaniem Natalii Pradelskiej, starszego konsultanat w Agencji Powierzchni Handlowych DTZ, zdecydowanie najistotniejszą kwestią dla funkcjonowania obiektu takiego jak centrum handlowe, jest zróżnicowanie asortymentu. Dotyczy to również branży gastronomicznej. Jednym z wyznaczników atrakcyjności takiego centrum jest właśnie różnorodność oferowanej kuchni. Zdecydowanie lepiej, gdy lokale gastronomiczne są mniejsze, ale oferta bogatsza, tak by każdy klient znalazł coś dla siebie.

Jak wynika z zeszłorocznego badania czasopisma Nowości Gastronomicznych, około 9 proc. najemców centrów handlowych w Polsce to najemcy gastronomiczni. 52 proc. najemców gastronomicznych to znane ogólnopolskie sieci, a 48 proc. to lokalni przedsiębiorcy. Do najliczniej reprezentowanych marek należą: Sphinx, McDonlad’s, KFC i Grycan.