„Zdrowo na sportowo ” to impreza o charakterze edukacyjno – prozdrowotnym. Pod okiem Radosława Majdana uczestnicy wydarzenia poznają tajniki systematycznego treningu i wezmą udział w sprawdzianie wytrzymałości. Dodatkowo fani piłki nożnej dowiedzą się, jak dostać się do reprezentacji Polski i zrobić karierę w sporcie. Mogą liczyć na porady i wskazówki oparte na wieloletnim doświadczeniu sportowca.

– Organizacja warsztatów sportowych z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, to działanie mające zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego, zdrowego trybu życia. Poprosiliśmy o pomoc znanego piłkarza, bo zdajemy sobie sprawę, że będzie on zachętą dla wielu młodych ludzi. Wyobraźnię dzieci pobudzają gwiazdy i sława. Jeśli dzięki temu spotkaniu część z nich zapragnie mieć kondycję i sukcesy jak ich idol, być może będzie to początek wielkiej sportowej pasji, a na pewno zdrowego rozwoju – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

Podczas imprezy zaplanowano wiele atrakcji dla małych, trochę większych i całkiem dorosłych uczestników. – Oprócz bezpośredniego spotkania z gwiazdą, możliwości zdobycia autografu, będzie także sposobność uwiecznienia tej chwili na zdjęciu. A dla szczęściarzy możliwość wygrania ciekawej nagrody – dodaje Ewa Kolondra.