W maju oferta handlowa Galerii Drukarnia wzbogaciła się o nowe umowy, m.in. z Guess, czy Liu Jo. Wszystkie sklepy zostaną otwarte do pierwszej połowy września, kiedy zaplanowana jest kampania wprowadzająca nowy wizerunek galerii. W czerwcu udostępniono, wyremontowany kosztem 0,5 mln złotych i należący do Drukarni plac Centralny przy ul. Gdańskiej.

Galeria Drukarnia została otwarta w listopadzie 2007 roku. W obiekcie o powierzchni całkowitej 23,5 tys. mkw. i pow. Najmu wynoszącej 10,5 tys. mkw., mieszczą się 53 lokale handlowo-usługowe.

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. Firma powstała we Francji w 1996 r. Apsys inwestuje, projektuje, buduje, wynajmuje oraz promuje centra handlowo-rozrywkowe.Obecnie pod zarządem Grupy znajduje się 20 centrów handlowych zlokalizowanych w Polsce i we Francji (prawie 1300 umów najmu, 60 mln euro czynszu). W swoim portfolio grupa posiada zarówno centra własne, jak i powierzone przez podmioty trzecie. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum Manufaktura w Łodzi.

We Francji Apsys jest znany przede wszystkim dzięki projektowi rewitalizacji Nouveau Beaugrenelle oraz Vilette Perspective w Cite des Sciences et d’Industrie