Neinver jako jeden z pierwszych deweloperów na naszym rynku podjął decyzję o certyfikacji swoich obiektów, co wcale nie jest łatwe, ale opłaca się w dalszej perspektywie. Certyfikat znacząco wpływa na podwyższenie wartości obiektu. Certyfikacja jest procesem, w czasie którego najpierw, na podstawie projektu, uzyskuje się ocenę tymczasową (przy czym konieczna jest deklaracja inwestora, że wszystkie kryteria zostaną spełnione), po czym następuje weryfikacja i ocena zastosowanych rozwiązań oraz raport ostateczny. Dopiero po dokładnym sprawdzeniu gotowego obiektu uzyskuje się ocenę budynku, wyrażoną w punktach. Można ich zdobyć maksymalnie 110. Na podstawie liczby uzyskanych punktów uzyskuje się właściwy certyfikat.

Tebodin SAP-Projekt to jedna z wiodących firma konsultingowo-projektowa w Polsce. Firma obecna jest na polskim rynku od 20 lat. Tebodin SAP-Projekt zajmuje się projektowaniem i obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Roczny obrót firmy to 25 mln euro, a wartość obsługiwanych inwestycji sięga 500 mln euro. Firma zrealizowała ponad 900 obiektów na łącznej powierzchni 5 mln mkw. Zatrudnia ponad 350 specjalistów, w tym inżynierów wszystkich branż. Biura Tebodin SAP-Projekt zlokalizowane są w sześciu największych miastach w Polsce.

Kompleks Futura Park Kraków będzie dwukondygnacyjnym obiektem o powierzchni ponad 49 tys. mkw. oraz z parkingiem na 1,4 tys. miejsc postojowych. W budynku znajdą się sklepy średnio i mało powierzchniowe oraz outlet Factory. Realizacja inwestycji rozpoczęła się w czerwcu tego roku, a jej zakończenie zaplanowano na sierpień 2011 roku.