R&D Poland zajmuje się dystrybucją w Polsce odzieży i dodatków luksusowych włoskich marek: Armani Jeans, Belstaff, Calvin Klein Jeans, Francesco Biasia, Furla, Guess, Guess Accessories, Guess by Marciano, ICE Iceberg, Lilla Moda, Patrizia Pepe, Pinko, RED Valentino, Richmond, Versus Versace, Liu Jo, TRU Trussardi.

– R&D Poland zdecydowała się otworzyć trzy sklepy outletowe w Warszawie. Decyzja ta jest wynikiem rozwoju tej formy sprzedaży w kraju oraz powszechnej znajomości sprzedawanych przez nas marek. Coraz dojrzalszy rynek zachęcił nas do udostępnienia ich klientom, dla których cena regularnej kolekcji jest zbyt wysoka – mówi Tomasz Wasiucionek, dyrektor handlowy R&D Poland. – Reprezentowane przez nas marki są oferowane w sprzedaży outletowej we wszystkich krajach Europy Zachodniej. Nadszedł więc czas na Polskę. Uważamy, że nasz rynek osiągnął już taki poziom rozwoju handlu artykułami selektywnymi, że możemy na szerszą skalę planować powiększanie zarówno sieci dystrybucji regularnej jak i sieci outletów, bez ryzyka wzajemnego wykluczanie się z rynku. Zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę z centrami outletowymi od Fashion House w Piasecznie koło Warszawy ponieważ centrum to oferuje obecnie zdecydowanie najwyższy standard – dodaje.

W Fashion House w Piasecznie na jesieni 2010 roku otwarte zostaną trzy sklepy. Największym salonem będzie Lilla Store, na potrzeby którego wynajęto ponad 400 mkw. powierzchni. W sklepie będzie można znaleźć artykuły m.in. Armani Jeans, Guess Jeans, Guess by Marciano, Calvin Klein, RED Valentino, Liu Jo.
Drugi sklep otwarty zostanie pod szyldem Trussardi Jeans. Ubrania i dodatki z taką metką będą sprzedawane na 175 mkw. powierzchni. Ostatni salon to Pinko. Zostanie on urządzony na 73 mkw. powierzchni.

Właścicielem sieci Fashion House Outlet Centre jest fundusz Polonia Property Funds.
Obecnie liczy on 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House Outlet Centre otwarty został w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy.