Firma Centrum Development & Investment podpisała umowy najmu powierzchni handlowej z nowymi podmiotami. Na poziomie +2 po wakacjach ruszy sklep dla dzieci Nowe Bobo. Zajmie powierzchnię ponad 70 mkw. Klienci kupią tu modną odzież i obuwie dla swoich dzieci oraz niezbędne akcesoria i zabawki. Wśród tych ostatnich znajdą się markowe pluszaki szwedzkiej firmy „Misie Bukowski” oraz bogata oferta zabawek drewnianych.

Na poziomie 0 na początku września swe podwoje otworzy kawiarnia i cukiernia w jednym – Zielona Prowansja. Zajmie lokal o powierzchni ponad 44 mkw. Oprócz wyrobów cukierniczych i pralin na miejscu będzie można zamówić torty weselne.

Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To nowoczesny, a zarazem elegancki dom handlowy usytuowany w samym sercu Wrocławia – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009, kiedy firma Centrum Development & Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt do użytku.

Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard.