Marka Caterina od lat kojarzona jest z elegancją. Oferuje swoim klientkom najnowsze stylizacje, wyróżniające się luksusowymi tkaninami. Salony Caterina zlokalizowane są w największych miastach Polski. Otwarty 18 sierpnia w CH Forum salon, jest jedynym sklepem tej marki w Gliwicach. Zajmie on powierzchnię 76 mkw. i jest usytuowany na pierwszym poziomie centrum.

Jeszcze w sierpniu na powierzchni 35 mkw. otwarty zostanie nowy salon marki Diva. Firma jest częścią największego w świecie przedsięwzięcia w branży modnej biżuterii, liczy ponad cztery tys. sklepów w 26 krajach świata. Z Diva współpracują takie marki jak Top Shop i Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins. Założycielami Diva w Polsce jest brytyjski holding DCK Concessions z siedzibą w Londynie i australijska korporacja inwestycyjna Globell Glen. Sieć prężnie rozwija się w Polsce oraz innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej.

Diva – to biżuteria fast fashion, odzwierciedlająca najnowsze trendy w modzie, dedykowana młodym kobietom ceniącym wyjątkowe, modne dodatki, podkreślające ich indywidualny styl i osobowość. Co dwa tygodnie do każdego sklepu dostarczana jest nowa kolekcja, a co tydzień w ofercie pojawia się ponad 100 nowych modeli.

Forum jest jednym z największych centrów handlowych na Śląsku i pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na czterech poziomach znajduje się m.in. 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City.