Targi Aktywności będą okazją dla mieszkańców Tarnowa i okolic do zapoznania się z ofertą firm i instytucji o bardzo szerokim zakresie. Zaproszonych zostało bowiem wielu wystawców z różnych dziedzin. W tym dniu odwiedzający Centrum Handlowe Max poznają propozycje m.in. szkół językowych, szkół jazdy, warsztatów fotograficznych, kursów nurkowania, sekcji pałacu młodzieży w Tarnowie oraz wielu innych dodatkowych szkoleń kierowanych zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

– Poza możliwością zapoznania się z ofertą aktywnego spędzania czasu i podnoszenia kwalifikacji, klienci Centrum Handlowego Max będą mogli osobiście spróbować sił w wielu dziedzinach – mówi Łukasz Tomczak, specjalista ds. marketingu grupy Caelum Development, inwestora i zarządcy galerii. – Wystawcy przygotowali pokazy, m.in. fotografii, tańca, fitness, co uczyni wydarzenie jeszcze ciekawszym – zachęca. Dodaje przy okazji, że do tej pory nie stworzono w mieście możliwości zaprezentowania szerokiego wachlarza alternatyw pozalekcyjnych w jednym miejscu i w jednym czasie. – W najbliższą sobotę takim miejscem będzie znane i często odwiedzane Centrum Handlowe Max – mówi.

Zbliżający się początek roku szkolnego 2010/2011 to dla wielu okres wyboru zajęć dodatkowych na najbliższy semestr. Targi aktywności, jak zapewniają organizatorzy, to dobra okazja, aby wybór ten był całkowicie przemyślany.