– Reserved to popularna marka odzieżowa, która znana jest z tego, że zawsze podąża za modą i przenosi do kraju najświeższe trendy. Na polskim rynku z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi sieciowymi markami odzieżowymi typu z H&M czy C&A – mówi Katarzyna Szabelska, Retail Commercial Manager BOIG Property Consulting. – Sklep Reserved w istotny sposób wzmocni sektor mody w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu. Dzięki salonowi tej marki centrum stanie się jeszcze atrakcyjniejszym miejscem zakupów – dodaje.

Komercjalizację obiektu prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds wraz z BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci Fashion House Outlet Centre jest fundusz Polonia Property Funds.
Obecnie liczy on 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. Pierwsze centrum wchodzące w skład sieci Fashion House Outlet Centre otwarte zostało w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy.

Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu to obiekt, którego powierzchnia wynajmu liczy 17 tys. mkw. W centrum działa 100 sklepów. Parking może pomieścić 1,2 tys. samochodów.