Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 38 tys. mkw.

Inwestycja znajduje się w końcowej fazie budowy a otwarcie centrum planowane jest na ostatni kwartał 2010. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 38 tys. mkw. Obejmie hipermarket Auchan, galerię handlową, jak również market budowlany Leroy Merlin, który zostanie otwarty na wiosnę 2011 r. Parking dla gości pomieści 1,9 tys. miejsc postojowych. Klienci zmotoryzowani skorzystają również ze stacji paliw Auchan.

W galerii handlowej znajdzie się ok. 60 najemców, a wśród nich najwięksi operatorzy z branży obuwniczej, min.: Deichmann, CCC, z branży odzieżowej: Carry, Orsay, Camaieu, Lavard, Quiosque i wiele innych. Sektor perfumeryjny reprezentować będzie francuska sieć Sephora oraz Yves Rocher, zaś oferta gastronomiczna składać się będzie z konceptów typu fast food: KFC, jak i restauracji specjalistycznych: Sfinks czy U Rokosza. W obiekcie nie zabraknie również salonu multimedialnego Empik. Uzupełnieniem oferty będą punkty usługowe, tj.: pralnia 5-a-sec, punkt dorabiania kluczy, poczta i zakład optyczny. Większość umów najmu została już podpisana lub jest w fazie finalnej. Trwają rozmowy dotyczące ostatnich wolnych powierzchni.

Od momentu założenia w 1961 roku we Francji, Auchan działa i rozwija się w 13 krajach na świecie. Centra Handlowe Auchan znajdują się: we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, na Węgrzech, w Rosji, w Luksemburgu, Dubaju, Chinach, na Tajwanie oraz na Urainie i w Rumunii.