Usługi Jones Lang LaSalle obejmują kompleksowe doradztwo w całym procesie wynajmu oraz negocjacje warunków handlowych. – Dzięki efektywnie prowadzonemu procesowi rekomercjalizacji, Galeria Pomorska ugruntowała swoją pozycję na rynku bydgoskim i niezmiennie cieszy się zainteresowaniem ze strony najemców oraz klientów – mówi Marta Stańczak z działu wynajmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle. Firma Jones Lang LaSalle doradza w procesie rekomercjalizacji Galerii Pomorskiej od ponad pięciu lat. Jest firmą, zajmującą się finansowymi i specjalistycznymi usługami w dziedzinie nieruchomości i zarządzania inwestycjami.

Galeria Pomorska to familijne centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy o powierzchni najmu liczącej około 30 tys. mkw. (GLA). Otwarcie Galerii Pomorskiej miało miejsce w 2003 roku. W ofercie galerii znajduje się 100 sklepów, hipermarket Carrefour oraz bezpłatny parking na 1300 miejsc. Do kluczowych najemców centrum należą H&M, Reserved, KappAhl, Delta Sport, RTV Euro AGD, Smyk, Empik oraz Douglas.

Asset Managerem Galerii Pomorskiej jest firma Balmain Asset Management, która od lat zajmuje się inwestycjami w obiekty handlowe oraz asset managementem.