Przez trzy kolejne dni (27, 28, 29 sierpnia 2010 roku) w jednym miejscu, pod fontanną w galerii handlowej Blue City w Warszawie, będzie można zaopatrzyć się w polskie jadło, przygotowane według sprawdzonych, tradycyjnych receptur. Prezentowana podczas Jarmarku Produktów Regionalnych żywność pochodzi z ekologicznych polskich gospodarstw i posiada certyfikat jakości. – Tego nie można kupić w zwykłym sklepie – zapowiadają organizatorzy.

Dodatkowo na każdym stoisku będzie możliwość degustacji prezentowanych przez wystawców produktów, a także szansa na rozmowę z producentem i podpytanie ich o sekrety staropolskich receptur. Hitem organizowanego jarmarku będą z pewnością miody i pierwsze przetwory z letnich upraw. – Dobrze zacząć już teraz, wspólnie z Jarmarkiem Produktów Regionalnych, wypełniać swoją spiżarnię przed jesiennymi chłodami – mówią producenci zdrowej żywności.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl