Sklep Tchibo daje wyjątkową możliwość zrobienia zakupów i relaksu przy filiżance kawy. Jest bowiem połączeniem kawiarni, stoiska z kawą i sklepu z artykułami użytkowymi, sprzedawanymi w zmieniających się co tydzień kolekcjach.

Sklepy Tchibo zaskakują szerokim asortymentem produktów, łączących się tematycznie w kolekcje, które zmieniają się w ciągu roku aż 52 razy. Każda z nich liczy około 30 produktów zaprojektowanych specjalnie dla Tchibo, również przez znanych projektantów, m.in. przez sir Terence’a i Sebastiana Conranów. Artykuły wyróżnia jakość, potwierdzona znakiem jakości TCM (Tchibo Certified Merchandise).

Tchibo produkuje najwyższej jakości kawę od ponad 60 lat. Firma rozpoczęła działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Dzięki nieustannemu rozwojowi stała się detalistą najwyższej klasy, zatrudniającym ponad 11 tys. pracowników w całej Europie i posiadającym 1200 własnych sklepów i ponad 45 tys. stoisk.

W Polsce Tchibo obecne jest od 1992 roku. Reprezentuje unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych produktów użytkowych, oferowanych w tygodniowym cyklu w sklepach, na stoiskach Tchibo oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.