W ofercie salonu Heels jest obuwie renomowanych firm: Camel Active, Gabor, Hogl, Paul Greek, Hispanista i inne. Producenci ci specjalizują się w tworzeniu obuwia o charakterze klasycznym oraz casual. Dobra jakość skór, staranne wykończenie powodują, że wygoda i komfort, stały się znakiem rozpoznawczym tych marek.

Wyrazisty charakter marki Benetton sprawia, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku mody. W każdym sezonie salon oferuje kolekcję odzieży damskiej na co dzień, do pracy i casual. Ciekawe formy, bogata paleta barw i znakomite tkaniny to znak rozpoznawczy United Colours of Benetton.

W Centrum Handlowym King Cross Marcelin w Poznaniu znajduje się ponad 120 punktów sprzedaży różnych branż, kawiarni i restauracji, hipermarket Real oraz największy w Polsce salon z artykułami gospodarstwa domowego i sprzętem elektronicznym – Media Markt. Najemcami centrum są też takie marki, jak: dziecięcy sklep 5-10-15, Big Star, Bergson, Charles Vögele, Calzedonia, Carry, Coccodrillo, Cocomore, Cropp Town, Ecco, Esotiq, Gerry Weber, H&M, House, Intermoda, Intersport, Intimissimi, Kruk, Lara Fabio, Levi’s Store, księgarnia Matras, Molton, Pretty One, pralnia 5áSec, Quazi, Reserved, Ryłko, Solar, Świat Spinek, Taranko, Tatuum, Top Secret, Vanila, Venezia, Wojas, Wittchen czy sklep jubilerski Yes.