Jest to kolejny w Mazovii, po Stradivariusie, sklep należący do hiszpańskiego giganta modowego. Inditex posiada 4705 sklepów w 76 krajach i jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych na świecie.

Galeria Mazovia to najnowocześniejsza galeria w Płocku, otwarta w kwietniu 2010 roku i ciesząca się zainteresowaniem mieszkańców miasta. Doskonały tenant mix: w tym obecność takich marek jak H&M, Reserved, Media Market, Piotr i Paweł, Empik, Mango, Sephora, Promod, Rossmann, Takko, Pompo, Delta Sport, Deichmann, CCC, KFC, Top Secret, Vision Express i Carry oraz dbałość o wykończenie, wyjątkowy wystrój wnętrz i najwygodniejszy ze wszystkich galerii w mieście dojazd i parking powodują, że obiekt ten zyskał olbrzymią popularność.

Zarządcą Mazovii jest firma King Sturge, która jest również odpowiedzialna za rekomercjalizację powierzchni w obiekcie. – Dzięki dużemu zaangażowaniu inwestora oraz firm odpowiedzialnych za zarządzanie oraz najem, powstała w Płocku nowoczesna i popularna galeria, która mimo spowolnienia na rynku, odnosi spore sukcesy. Wart zaznaczenia jest fakt, iż klienci z Płocka dzięki wyższym średnim zarobkom oraz bliskości Warszawy cechują się zdecydowanie wyższą świadomością marek niż w innych miastach tej wielkości, co na pewno przyczyniło się do sukcesu centrum – mówi Ewa Pawłowska z firmy King Sturge.