Mail Box Etc. w Bonarce to pierwszy punkt w Polsce, który ulokowany jest w galerii handlowej. Oferuje usługi poligraficzne i introligatorskie, profesjonalne pakowanie, wysyłki kurierskie i transport, wysyłanie i odbieranie faksów czy dostęp do sieci.

Od połowy sierpnia Mail Box umożliwia również dostęp do usług pocztowych InPost, który pełni rolę niezależnego operatora. Dzięki niemu w Bonarce codziennej będzie można skorzystać z pełnej obsługi korespondencji, a więc kopertowania, adresowania, nadawania, odbioru listów zwykłych, poleconych, awizo oraz paczek. Dodatkowo – wszyscy klienci, zarówno indywidualni, jak i biznesowi, będą mieli możliwość śledzenia swoich paczek w telefonach komórkowych.

Mail Boxes Etc. (MBE) to największa amerykańska sieć franczyzowa punktów świadczących usługi dla biznesu. Sprawdza się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie Zachodniej. Sieć funkcjonuje w 53 krajach, gdzie działa ponad sześć tysięcy punktów. W maju 2009 roku dokonano rebrandingu marki. W związku z tym wszystkie oddziały na terenie USA, Kanady i Indii przemianowano na TUPSS (The UPS Store), natomiast 1250 oddziałów na terenie 30 państw zostało jako MBE Etc. 958 oddziałów zlokalizowanych jest w Europie. Obecnie w Polsce funkcjonuje 11 punktów: w Katowicach, Warszawie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Otwarcia kolejnych punktów planowane są jesienią w Gdańsku i Bydgoszczy i kolejny w Warszawie.