Niemiecka firma Digel posiada swoje sklepy w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. Od sierpnia br. dostępna będzie również w Opolu, w Centrum Handlowym Karolinka. Marka Digel stanowi uzupełnienie sektora mody męskiej Karolinki – oferta modowa centrum obejmuje obecnie m.in. takie marki odzieżowe jak: H&M, Vistula, Bytom, Big Star czy Reserved. Ubrania Digel charakteryzuje nienaganne wykończenie oraz staranny krój.

Za wynajem powierzchni Centrum Handlowego Karolinka odpowiada zarządca – firma Mayland Real Estate sp. z o.o. Właścicielem centrum jest MGPA Europe Fund III, fundusz zarządzany przez firmę private equity MGPA, który odkupił od Mayland RE dwa centra handlowe, Karolinka w Opolu i Pogoria w Dąbrowie Górniczej, pod koniec ubiegłego roku.

Centrum Handlowe Karolinka to największy kompleks handlowy w regionie Opola, obejmujący galerię i park handlowy. Położony na opolskim Zaodrzu, przy ulicy Wrocławskiej, oferuje klientom ok. 130 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na łącznej powierzchni 70 tys. mkw. W ofercie galerii znajdują się najpopularniejsze z polskich i międzynarodowych marek. Park handlowy z centrum wyposażenia wnętrz skupia natomiast sklepy pomocne w urządzeniu domu i ogrodu. Otwarte w 2008 roku centrum dysponuje także parkingiem na 2700 samochodów.