Przed rozpoczęciem roku szkolnego w Galerii Handlowej Bemowo będzie można wziąć udział na przykład w wykładzie na temat Kung Fu Wushu. Uczestnicy będą mieli okazję poznać break dance, a dodatkowo odbyć praktyki z tańca towarzyskiego. Atrakcje te będą stanowić element „szkoły na wesoło”. Przewidziane są rownież liczne konkursy z nagrodami, a także specjalne rabaty i promocje.

Galeria Handlowa Bemowo mieści się w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 126. Powstała w 1999 roku. Jest jedynym centrum w stolicy posiadającym dwupoziomowy hipermarket Carrefour. Powierzchnia całkowita galerii wynosi 83 tys. mkw., z czego 35 tys. mkw. stanowi powierzchnia handlowa. Na dwóch poziomach obiektu rozmieszczonych jest 70 sklepów, punktów usługowych oraz część restauracyjna. Do dyspozycji klientów pozostaje parking na 1400 miejsc postojowych. Atrakcję centrum handlowego stanowi najdłuższy w Warszawie tor kartingowy – znajduje się on właśnie na czteropoziomowym parkingu.

Warszawska galeria handlowa dostarcza rozrywki także miłośnikom kina. Mieści się tu Cinema City Bemowo, w którym znajduje się 11 klimatyzowanych sal różnej wielkości – od 165 do 381 miejsc. Jednorazowo kino jest w stanie pomieścić ok. 2400 osób.