Firma Centrum Development & Investment podpisała umowę najmu powierzchni handlowej ze znaną w całej Europie marką kawiarni. Coffeheaven w Renomie zajmie lokal o powierzchni 144,62 mkw. na poziomie 0, przy wejściu od pl. Czystego. Będzie tu można nie tylko napić się kawy, herbaty i czekolady, ale także zamówić do niej ciasto. Coffeeheaven oferuje również drobne przekąski, dobre na śniadanie albo lunch: kanapki, wrapy, bajgle i sałatki.

Sieć kawiarni Coffeheaven obecna jest nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, Bułgarii, na Węgrzech i Łotwie. W Renomie Coffeheaven dołączy do funkcjonujących już kawiarni Empik Cafe i Grycan oraz otwieranej Zielonej Prowansji.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To nowoczesny, a zarazem elegancki dom handlowy usytuowany w samym sercu Wrocławia – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009 roku, kiedy firma Centrum Development & Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt Wrocławianom.

Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard.