Gwiazda zawita w Galerii Młyńskiej przy okazji promocji serii odzieżowej marki Yups!, której jest oficjalnym ambasadorem. – Cieszymy się, że Galerię Młyńską odwiedzi tak popularna gwiazda – mówi Łukasz Tomczak – specjalista ds. marketingu grupy Caelum Development. – Wokalistka przyjeżdża na zaproszenie salonu Yups!, który mieści się w obiekcie. Będzie to z całą pewnością gratka dla śledzących rozwój kariery młodej artystki – dodaje.

Start eventu z Natalią Lesz zapowiedziano na godzinę 11.00. Wydarzenie skierowane będzie na promocję kolekcji „So Sexy”, której twarzą jest właśnie popularna wokalistka.

Produkcją oraz sprzedażą ubrań marki Yups! zajmuje się firma Planeta Mody. Spółka swoją działalność prowadzi poprzez otwieranie sklepów na zasadach franczyzy, ale także własnych salonów firmowych. Ideą Yups! jest dostarczanie na rynek niedrogich, a jednocześnie modnych, funkcjonalnych i wygodnych ubrań dla młodych kobiet.

Galeria Młyńska to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym centrum Raciborza. Jego właścicielem jest irlandzka grupa kapitałowa Caelum Development, działająca na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W ofercie Galerii znajdują się takie salony jak: Reserved, House, Mohito, Yups!, Drogeria Natura, CCC i Top Secret.