Elektromarket MediaExpert oferuje między innymi asortyment RTV, AGD, komputery. Otwierany w Chorzowie sklep będzie 58. placówką MediaExpert, należącą do spółki Domex.

MediaExpert jest nowoczesną firmą działającą w sektorze sieci elektromatketów. Ma za sobą sześcioletnie doświadczenie na krajowym rynku handlowym. Jest firmą rodzinną ze 100-procentowym polskim kapitałem.
Aktualnie sieć marketów sygnowanych logo MediaExpert liczy ponad 200 placówek. Systematycznie powstawały one w kolejnych miastach Polski, na lokalizacje nowych sklepów wybierane były przede wszystkim miasta, których liczba mieszkańców przekracza 100 tysięcy. Sieć pojawia się głównie w miastach powiatowych. W ostatnich latach sieć elektromarketów dociera do klientów, wchodząc jako najemca do galerii, centrów i parków handlowych.

W asortymencie MediaExpert można odnaleźć pralki, lodówki, kuchenki i zmywarki do zabudowy, sprzęt komputerowy, drukarki, drobne AGD – odkurzacze, żelazka, golarki, ekspresy do kawy, a także sprzęt elektroniczny.

MediaExpert w swojej działalności kieruje się dwoma hasłami: „Najlepsze marki w najniższych cenach”, a także „Więcej i taniej na okrągło”. Teraz sieć będzie dostępna również dla chorzowskich klientów, którzy placówkę odnajdą przy ul. 3 Maja 169.