Otwarcie klubu Pure, czyni Forum jedynym na Górnym Śląsku centrum handlowym z klubem fitness, przez co oferta galerii staje się jeszcze bardziej konkurencyjna. – Pure w CH Forum to jeden z nielicznych klubów fitness tak wysokiej klasy w Polsce. Tym bardziej cieszy, że jako swoją pierwszą i jedyną na Śląsku lokalizację sieć wybrała nasze centrum. Wybór jest jednak uzasadniony. Obecne lokalizacje klubów Pure, jak na przykład ta w Centrum Handlowym Złote Tarasy, świadczą, iż sieć zakłada rozwój w najbardziej prężnych i prestiżowych ośrodkach handlowych w kraju – mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor Centrum Handlowego Forum Gliwice.

Klub Pure znajduje się na drugim poziomie galerii. Na powierzchni ponad 1,3 tys. mkw. klienci mogą korzystać z najnowocześniejszego sprzętu Cardio (bieżnie, orbitreki, rowerki, stepery z wbudowanymi ekranami telewizyjnymi) oraz wielofunkcyjnego sprzętu siłowego przeznaczonego do wszechstronnego treningu. Zajęcia aerobic oraz spinning odbywają się w klimatyzowanych salach, ponadto klienci mogą uczęszczać do Pure na lekcje tańca, jogi i pilates czy korzystać z nowoczesnego solarium. Klub otwarto 24 sierpnia.

Centrum Handlowe Forum jest jednym z największych centrów handlowych na Śląsku i pierwszym wielkopowierzchniowym, nowoczesnym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na czterech poziomach w galerii znajduje się m. in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City. Właścicielem obiektu jest niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien.