Cornelius to niewielki browar z Piotrkowa Trybunalskiego, który znajduje się w okresie intensywnego rozwoju marki oraz rozbudowy dystrybucji. Początkowo sprzedaż jego piw odbywała się za pośrednictwem handlu tradycyjnego. Chcąc dotrzeć do szerszej grupy klientów, browar sukcesywne rozszerzania dystrybucję w kanale nowoczesnym.

– Piotr i Paweł to kolejny nasz duży partner, z którym nawiązaliśmy współpracę w tym roku – mówi Paweł Dziedzic, dyrektor ds. rozwoju w Browarze Cornelius. – Dla nas istotne jest to, że delikatesy Piotr i Paweł doceniane są za starannie dobrany asortyment. Klienci poszukują tu produktów wyjątkowych i dobrych jakościowo – dodaje Dziedzic.

Cornelius to w 100 procentach polski browar produkujący piwa klasy premium. Warzone tak jak dawniej, według tradycyjnych zasad browarnictwa, tylko z naturalnych składników, bez dodatku przyśpieszaczy, konserwantów oraz sztucznych barwników. Charakteryzuje się wysoką jakością i unikatowymi smakami, docenianymi przez najwybredniejsze podniebienia. Produkty Browaru Cornelius wpisują się w trend, zgodnie z którym coraz większą popularnością wśród klientów cieszą się piwa niszowe. Dziś już nikogo nie dziwi picie piwa z lokalnego browaru.