Home & You to sklepy z wyposażeniem wnętrz i artykułami dekoracyjnymi, zlokalizowane na terenie całego kraju. Od sierpnia w sklepach można poczuć elegancką i świeżą nutę hibiskusa i białego piżma. IMS współpracuje również z marką Home & You w zakresie audiomarketingu. Zarówno kompozycja zapachowa jak i programy muzyczne emitowane w sklepach dobrane są indywidualnie do wizerunku marki oraz charakteru sklepów Home & You.

Kontrakt z Home & You pozwolił IMS na przekroczenie liczby 3200 punktów handlowo-usługowych, w których świadczona jest usługa Audiomarketingu.

Spółka Internet Media Services SA produkuje i emituje przekazy reklamowe oraz treści wizualno-informacyjne na ekranach plazmowych w galeriach handlowych. Firma świadczy także usługi z zakresu marketingu sensorycznego. Działając w segmencie mediów i nowoczesnych technologii, wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klientów.

Rozwiązania marketingowe w miejscu sprzedaży, jakie oferuje, obejmują trzy grupy usług: audiomarketing – przygotowanie formatów muzycznych oraz produkcję i emisję reklam dźwiękowych; Digital Signage – produkcja i emisja przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na ekranach plazmowych; aromamarketing – tworzenie indywidualnych projektów zapachowych, uwzględniających wizerunek marki oraz specyfikę miejsca sprzedaży.