W weekend 11–12 września w Porcie Łódź odbędzie się otwarty casting na modelki, które w ostatni weekend września wezmą udział w pokazach mody w centrum. – Będziemy szukać modelek– amatorek, które chcą spełnić swoje marzenie o występie na wybiegu. W naszym castingu mogą wziąć udział panie w wieku 14 – 30 lat, które w tych dniach odwiedzą Port Łódź – informuje Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Uczestnicy castingu będą mieli okazję zaprezentować się przed jury w składzie: Agnieszka Maciąg, Tomasz Jacyków i Karolina Malinowska. Osoby, które zyskają ich przychylność staną przed obiektywem aparatu fotograficznego w atelier fotograficznym i przejdą trening pod okiem profesjonalistów.

18 i 19 września (sobota i niedziela) w centrum odbędzie się akcja pod hasłem „Uwolnij swoje piękno”. Przez dwa dni na klientów centrum czekać będą styliści, wizażyści i fryzjerzy. Weekend dodatkowo uatrakcyjnią występy laureatów i uczestników programów You Can Dance i Mam Talent.

25 i 26 września w Porcie Łódź pojawi się wybieg, na którym prezentowane będą modowe inspiracje na aktualny sezon. W pokazach mody wezmą udział profesjonaliści oraz modele i modelki wyłonieni przez jury podczas castingu. Dwudniową modową rewię poprowadzą Kasia Cichopek i Tomasz Jacyków.